OTO MOTO
Sprawdź nasze wszystkie aukcje wystawione na otomoto.
YouTube
Wejdź i zobacz filmy, które nagraliśmy z naszymi maszynami.
O L X
Sprawdź nasze wszystkie aukcje wystawione na OLX.
Facebook
Przejdź na nasz profil w portalu społecznościowym facebook.
Sprzedajemy.pl
Sprawdź nasze
oferty w portalu.
Agriaffaires.pl
Przejdź do
naszych ofert.
Sprzedaż | Wynajem | Naprawa | Usługi | Transport | Pomoc

Kilka słów o nas


Zajmujemy się sprowadzaniem maszyn z zagranicy i sprzedażą ich na terenie polski, naszą specjalizacją jest sprzedaż ciągników różnych producentów oraz rozrzutników, lecz posiadamy na stanie także inne maszyny rolnicze.
Po za handlem oferujemy profesjonalne usługi koparką i siew traw. Możesz też wynająć u nas maszyny i wypróbować przed zakupem. Nigdy nie sprzedajemy kota w worku, sprawdź zanim zdecydujesz się na zakup.
Odśnieżymy naszym sprzętem drogi, wjazd a nawet Twój plac podwórkowy. Kiedy śnieg znika i rozpoczyna się lato, roślinność bujnie rośnie, zgłoś się do nas a wykosimy pobocza, skarpy i rowy.
Chcesz przewieźć ładunek na terenie polski lub też za granice, przewozimy ładunki przestrzenne, gabarytowe i specjalne. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, omówimy szczegóły.
Złapałeś gumę ? Twoje opony nie nadają się już do dalszej pracy i potrzebujesz opon do wymiany, proponujemy opony w dobrym stanie na tyle że posłużą Ci jeszcze bardzo długi czas. Przyjedź do nas, a znajdziesz to czego szukasz.
Twój sprzęt nawalił i odmówił posłuszeństwa. Przyprowadź go do nas i zaufaj naszym wykwalifikowanym mechanikom. Jesteśmy pewni że po remoncie będzie chodził jak błyskawica. Naprawiamy! Nie odwalamy fuszerki!
Posiadamy części do różnych maszyn, wymontowane z niesprawnych już sprzętów lecz to co z nich wydobywamy jest jeszcze w stanie dobrym i na pewno pochodzi długi czas. Zadzwoń i dowiedz się czy mamy to czego potrzebujesz
Potrzebujesz szybkiej pomocy ? Pojedziemy z Tobą aby profesjonalnie i w miłej atmosferze doradzić Ci w zakupie. A może stanął Ci samochód w trasie, pogotowie drogowe na telefon dostępne dla Ciebie.

HANDEL MASZYNAMI ROLNICZYMI

WYJAZDY PO MASZYNY Z KLIENTEM

POMOC DROGOWA

TRANSPORT ZAGRANICZNY

NAPRAWA MASZYN ROLNICZYCH

USŁUGI KOPARKĄ
USŁUGI KOSIARKAMI DO POBOCZY

ODŚNIEŻANIE

SIEW TRAW

OPONY UŻYWANE - SPRZEDAŻ

CZĘŚCI DO CIĄGNIKÓW ROLNICZYCH

WYNAJEM MASZYN ROLNICZYCH

Facebook